KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11986091
nr 1198 6091
Thorvald Rygaard
(1872-1939), Danmark
Oljemålning, Thorvald Rygaard (1872-1939), Signerad, daterad 1905, Jakthundar. Olja på duk, 74x125 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 18:40:03
20/8 17:53:13
300 kr
20/8 18:31:21
Thorvald Rygaard
Läs mer om Thorvald Rygaard